KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12343268

nr 1234 3268

Birgitta Liljebladh

(f. 1924)

Etsning, Birgitta Liljebladh (f. 1924), kvinna, signerad. Motivet: 11,5x9

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:40:46

11/2 15:40:36 1      Vinnande bud