KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12555317

nr 1255 5317

Birger Forsberg

(f. 1922), Sverige

Etsning, Birger Forsberg (f. 1922), Sverige. Lång Johan, 20/25, signerad. Motivet: 31x21

Birger Forsberg, svensk målare och grafiker född 1922.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 20 maj 2019
kl 20:17:29

Birger Forsberg

Läs mer om Birger Forsberg