KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13049013

nr 1304 9013

Axel Fridell

(1894-1935), Sverige

Etsning, Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Signerad, numrerad 8/15, The Window, Wauxhall, London, Motivet: 28x33, "IV state"

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 27 januari 2020
kl 20:12:35

  • Klassiska
  • 27 jan

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Axel Fridell

Läs mer om Axel Fridell