KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11399008

nr 1139 9008

Anders Zorn

(1860-1920), Sverige

Etsning, Anders Zorn (1860-1920), Vadstället, 1912, signerad, motivet: 19,9x15. Hjert & Hjert 262, Asplund 249

Utrop:

6.000 kr

Såld:

6.200 kr

måndag 23 oktober 2017
kl 20:27:24

  • Tema
  • 23 okt

Anders Zorn

Läs mer om Anders Zorn