KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12342134

nr 1234 2134

Etsning

Almery Lobel Riche, Erotiskt motiv. Motivet: 24x16, signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 11 februari 2019
kl 20:36:33