KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Emaljmålning 12398061

nr 1239 8061

Lars-Olof Gynning

(1920-2003), Sverige

Emaljmålning, Lars-Olof Gynning (1920-2003), Sverige. Monogramsignerad, "Röd Dominans". Signerad, daterad -90,35x50

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 4 mars 2019
kl 20:18:44

4/3 20:13:45 1      Vinnande bud

Lars-Olof Gynning

Läs mer om Lars-Olof Gynning