ÖVRIGT / Leksaker / Dockor 12343132

nr 1234 3132

Dockor

10 st, Sköldpadds märke, bland annat blunddockor, 1940-/50-tal. Höjd: 13-54

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:40:44

10/2 16:17:39 1      Vinnande bud