ÖVRIGT / Diverse / Dekorelement 9343344

nr 934 3344

Dekorelement

Ett par, 1800-tal, höjd: 32

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 12 januari 2015
kl 18:31:14

  • 12 jan

e-auktion

Läs mer om e-auktion