KONST / Oljemålningar / Collage 13371034

nr 1337 1034

Kristina Laurent

(f. 1943), Sverige

Collage, Kristina Laurent (f. 1943), Sverige. Figur. Signerad, daterad 1989. Mixed media, collage, oljemålning, kartong, 59x49 cm

Kristina Laurent, svensk bildkonstnär född 1943.

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 13 juli 2020
kl 19:21:09

Kristina Laurent

Läs mer om Kristina Laurent