KONST / Oljemålningar / Collage 13371034

nr 1337 1034

Kristina Laurent

(f. 1943), Sverige

Figur. Signerad, daterad 1989. Mixed media, collage, oljemålning, kartong, 59x49 cm

Kristina Laurent, svensk bildkonstnär född 1943.

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 13 juli 2020
kl 19:21:09

Kristina Laurent

Läs mer om Kristina Laurent