ÖVRIGT / Musikinstrument / Cello 13636031

nr 1363 6031

Cello

Med stråke. Höjd: 142cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

7.400 kr

måndag 30 november 2020
kl 18:41:00