KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 9603137

nr 960 3137

Carborundumetsning

signerad, 12/60, motivet: 68x49

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 maj 2015
kl 18:08:00

9/5 13:02:00 1      Vinnande bud