MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 13374310

nr 1337 4310

Byrå

England, mahogny, mässingsbeslag. Bredd: 101 cm. Djup: 67 cm. Höjd: 84 cm

Konditionsrapport: slitage, skador, saknar ben

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 13 juli 2020
kl 19:29:32

30/6 00:20:21 1      100 kr
13/7 19:24:32 2      Vinnande bud