MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 13374191

nr 1337 4191

Byrå

England, 1800-tal, mahogny. Bredd: 71 cm. Djup: 2x31 cm. Höjd: 77 cm

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 13 juli 2020
kl 18:20:01