MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 12343249

nr 1234 3249

Byrå

England. Bredd: 73, djup: 28 cm, höjd: 73 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:21:21

9/2 15:16:10 1      150 kr
11/2 19:12:11 2      Vinnande bud