MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 12455234

nr 1245 5234

Byrå

Björk, Längd: 102cm. Djup: 46 cm, höjd: 82cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

450 kr

måndag 1 april 2019
kl 20:41:21