MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 12916363

nr 1291 6363

Byrå

Bemålad. Bredd: 83 cm. Djup: 41 cm, höjd: 72 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 november 2019
kl 19:15:34

24/11 10:11:36 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.600 kr
  Göteborg 1.600 kr
  Helsingfors 1.600 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor