MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 12916363

nr 1291 6363

Byrå

Bemålad. Bredd: 83 cm. Djup: 41 cm, höjd: 72 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 november 2019
kl 19:15:34

24/11 10:11:36 1      Vinnande bud