MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 12769196

nr 1276 9196

Byrå

ådringsmålad, 1890-tal, Bredd: 95 cm. Djup: 50 cm, höjd: 118 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 23 september 2019
kl 18:41:02

18/9 19:50:48 1      Vinnande bud