MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 12969217

nr 1296 9217

Byrå

20-tal, stenskiva. Bredd: 111, djup: 60 cm, höjd: 76 cm

Konditionsrapport: slitage, saknar delar

Utrop:

800 kr

Såld:

450 kr

måndag 9 december 2019
kl 19:46:35