MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 12354361

nr 1235 4361

Byrå

50/60-tal, mahogny. Bredd: Bredd: 60cm, djup: 33 cm, höjd: 62 cm

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 februari 2019
kl 19:57:42