MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 13272125

nr 1327 2125

Byrå

1800-tal, Björk. Bredd: 98, djup: 44 cm, höjd: 106 cm, nyckel

Konditionsrapport: slitage, spricka/ sprickor

Utrop:

800 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 18 maj 2020
kl 20:10:23