MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 12969216

nr 1296 9216

Byrå

1800-tal, Betsad furu. Bredd: 107, djup: 48 cm, höjd: 90 cm

Konditionsrapport: slitage, saknar halva bakstycket

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 9 december 2019
kl 19:32:32

9/12 19:08:34 1      Vinnande bud