MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 13384046

nr 1338 4046

Byrå

1800-tal. Bredd: 96, djup: 46 cm, höjd: 80 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 27 juli 2020
kl 20:38:09

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.600 kr
  Göteborg 1.600 kr
  Helsingfors 1.600 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor