UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordsur 12859015

nr 1285 9015

Bordsur

Hans Wessman, Stockholm. Sengustavianskt, porfyr, brännförgylld brons. Höjd: 49 cm

Konditionsrapport: nagg

Utrop:

40.000 kr

Såld:

178.000 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 19:46:48

  • Klassiska
  • 28 okt

Klassiska

Läs mer om Klassiska