MÖBLER / Bord / Bord 12968125

nr 1296 8125

Philippe Starck

(f. 1949), Frankrike

Bord, design: Philippe Starck (f. 1949), Frankrike. Kartell, Italien. Diameter: 95. Höjd: 74 cm

Konditionsrapport: bruksslitage, nagg

Philippe Starck, fransk formgivare född 1949.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 9 december 2019
kl 19:11:48

Philippe Starck

Läs mer om Philippe Starck
Superellipsbordet