bakg

  ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Bonad 13038380



*

nr 1303 8380


Bonad

Tidigt 1900-tal, 90x220 cm


Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

Sista tid för bud online:

måndag 27 januari 2020
kl 20:05:41


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
22/1 16:41:15 1      100 kr
26/1 17:24:27 2      150 kr
27/1 11:18:49 3      Vinnande bud
27/1 16:54:08 1      250 kr
27/1 16:54:08 3      300 kr (Budbetjänt)
27/1 16:54:26 1      350 kr
27/1 16:54:26 3      400 kr (Budbetjänt)
27/1 16:55:10 1      450 kr
27/1 16:55:10 3      Vinnande bud (budbetjänt)


Läs om budbetjänten
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: bonad sekelskifte textilier tidigt 1900-tal vintage
  • 1414 Textiltryck
    Constantin Andreevitch Terechkovitch. Signerad, No..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    28 sept kl 18:25
  • 1364 Väggtextil
    Adventskalender, Kjoltygets vänner, Solna, Gun Mal..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    28 sept kl 18:29
  • 6113 Väggtextilier
    2 st, Kjoltygets vänner, Solna, "Porten" 1975, Eva..//
    Aktuellt bud: 150 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    28 sept kl 18:12




Ladda ner broschyr