ÖVRIGT / Böcker & Kartor / Bokverk 13835143

nr 1383 5143

Bokverk

12 band, Svenska Slott & Herresäten, Allhems Förlag, Malmö 1966-1971

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 8 mars 2021
kl 20:46:54

2/3 14:06:14 1      1.000 kr
6/3 13:43:59 2      Vinnande bud