MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleskåp 13385413

nr 1338 5413

Bertil Fridhagen

(1905-1993), Sverige

Bokhylleskåp, 3-sektioner, Bodafors, Bertil Fridhagen (1905-1993), Sverige. 50/60-tal, teak. Bredd: 63 + 2x90. Djup: 45 cm, höjd: 172 cm, brännstämplad

Bertil Fridhagen, svensk formgivare född 1905, död 1993.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 27 juli 2020
kl 19:33:14

27/7 17:42:41 1      1.500 kr
27/7 19:28:14 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.600 kr
  Göteborg 1.600 kr
  Helsingfors 1.600 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Bertil Fridhagen

Läs mer om Bertil Fridhagen