MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 13486626

nr 1348 6626

Bokhylla

Nils och Kajsa Strinning. Hyllsystem, "String", String Design AB, 1960-tal. 18 gavlar, 36 hyllplan. Etikettmärkt. Höjd: 76 cm respektive 100 cm (gavlar). Djup: 30 cm (hyllplan). Bredd: 75 cm (hyllplan)

Konditionsrapport: slitage, märken

Utrop:

2.000 kr

Såld:

5.200 kr

måndag 21 september 2020
kl 18:24:21

Nisse Strinning (1917-2006)