KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 9109065

nr 910 9065

Theodor Billing

(1849-1927), Sverige

Blyerts, Theodor Billing (1849-1927), Björk, 18 x 10

Konditionsrapport: slitage

Theodor Billing, svensk bildkonstnär född 1849, död 1927.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 8 september 2014
kl 18:41:55

8/9 12:08:48 1      Vinnande bud

Theodor Billing

Läs mer om Theodor Billing