KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 13657063

nr 1365 7063

Per Nicolaus Skum

(1928-1995), Sverige

Blyerts, Per Nicolaus Skum (1928-1995), Sverige. Signerad, renar. Motivet: 19x29cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 7 december 2020
kl 19:19:11

Per Nicolaus Skum

Läs mer om Per Nicolaus Skum