KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 13698227

nr 1369 8227

Hans Johansson

(f. 1954), Sverige

Blyerts, Hans Johansson (f. 1954), Sverige. Venedig. Signerad, daterad 1929. Blyerts, 40x48 cm

Hans Johansson, svensk målare och grafiker född 1954.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 december 2020
kl 20:17:17

20/12 23:25:15 1      Vinnande bud

Hans Johansson

Läs mer om Hans Johansson