KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 13193322

nr 1319 3322

Björn von Rosen

(1905-1989), Sverige

Blyerts, 2 st, Björn von Rosen (1905-1989), Sverige. Monogramsignerad. Signerad, daterad -55. Motivet: 10x23 & 18x23 cm

Björn von Rosen, svensk målare född 1905, död 1989.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 13 april 2020
kl 20:58:54

7/4 16:12:19 1      100 kr
13/4 16:29:02 2      Vinnande bud

Björn von Rosen

Läs mer om Björn von Rosen