KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12983251

nr 1298 3251

Blandteknik

"Vem önskar notan". Signerad Engquist 1947, ca 31x25 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 16 december 2019
kl 19:28:52