KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12803022

nr 1280 3022

Sven X-et Erixson

(1899-1970), Sverige

Blandteknik, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. "Dykaren". Utförd på papper. Signerad. Motivet: 45x53 cm

Utrop:

7.000 kr

Såld:

6.000 kr

måndag 7 oktober 2019
kl 18:20:21

4/10 14:15:50 1      Vinnande bud

Sven X-et Erixson

Läs mer om Sven X-et Erixson