KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12793022

nr 1279 3022

Sven X-et Erixson

(1899-1970), Sverige

Blandteknik, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. "Dykaren". Utförd på papper. Signerad. Motivet: 45x53 cm

Utrop:

8.000 kr - 10.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 16:35:57)
Uppdatera
Visning

fredag 27/9, lördag 28/9, söndag 29/9 och måndag 30/9

Auktionen
avslutas:

måndag 30 september kl 18:47:11

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Klassiska
  • 30 sep

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Sven X-et Erixson

Läs mer om Sven X-et Erixson