KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13513016

nr 1351 3016

Sven X-et Erixson

(1899-1970), Sverige

Blandteknik, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Blomsterstilleben. Signerad, daterad 1926. Blandteknik, 23x18 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

5.200 kr

måndag 28 september 2020
kl 21:08:28

  • Klassiska
  • 28 sep

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Sven X-et Erixson

Läs mer om Sven X-et Erixson