KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13185259

nr 1318 5259

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Blandteknik, Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige, ej signerad, 41x54cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 6 april 2020
kl 18:23:09

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas