KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13185257

nr 1318 5257

Staffan Lindén

(1926-2000), Sverige

Blandteknik, 2 st, Staffan Lindén (1926-2000), Sverige. Signerade. 29x40 respektive 20x30 cm

Staffan Lindén, svensk konstnär född 1926, död 2000.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 6 april 2020
kl 20:55:07

Staffan Lindén

Läs mer om Staffan Lindén