KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13185206

nr 1318 5206

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad, 1922. Blandteknik på pannå, 36x45cm

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 6 april 2020
kl 19:16:10