KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12455401

nr 1245 5401

Blandteknik

Rohdin, "Fiskarlappar". Signerad, daterad -39,40x46

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 april 2019
kl 18:42:19

1/4 18:29:33 1      Vinnande bud