KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13395266

nr 1339 5266

Robert Högfeldt

(1894-1986), Sverige

Blandteknik, Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Sång, Signerad. Motivet: 26x21 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 augusti 2020
kl 20:17:48

29/7 19:51:27 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Robert Högfeldt

Läs mer om Robert Högfeldt