KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13183015

nr 1318 3015

Robert Högfeldt

(1894-1986), Sverige

Blandteknik, Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Insjölandskap, Signerad. Motivet: 32x46 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 6 april 2020
kl 20:53:46

Robert Högfeldt

Läs mer om Robert Högfeldt