KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13385361

nr 1338 5361

Richard Ingelsson

(f. 1901), Sverige

Blandteknik, Richard Ingelsson (f. 1901), Sverige. Kvinna. Signerad, daterad -68. Motivet: 40x27 cm

Richard Ingelsson, svensk bildkonstnär född i Fleninge, Skåne 1901.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 27 juli 2020
kl 18:03:40

23/7 12:09:34 1      500 kr
27/7 08:55:49 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Richard Ingelsson

Läs mer om Richard Ingelsson