KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12342018

nr 1234 2018

Blandteknik

Ragnar Kempe, barn, 1940-tal, 47x32

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 11 februari 2019
kl 20:50:16

All världens barn (Lisa Larson)