KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13491546

nr 1349 1546

Per Adalbert von Rosen

(f. 1953), Sverige

Blandteknik, Per Adalbert von Rosen (f. 1953), Sverige. Ishockeyspelare. Signerad, oramat löst blad. Bladets mått: 29,5x20,5 ca

Per Adalbert von Rosen, född 1953 i Stockholm, svensk målare och grafiker.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 28 september 2020
kl 18:37:50

28/9 17:14:37 1      Vinnande bud

Per Adalbert von Rosen

Läs mer om Per Adalbert von Rosen