KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12863008

nr 1286 3008

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Blandteknik, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. "Riddare". Signerad. Mixed media, färgetsning/collage. Motivet: 49x64 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 4 november 2019
kl 18:09:21

4/11 18:01:48 1      Vinnande bud

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander