KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12863008

nr 1286 3008

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Blandteknik, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. "Riddare". Signerad. Mixed media, färgetsning/collage. Motivet: 49x64 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 4 november 2019
kl 18:09:21

4/11 18:01:48 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander