KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12793008

nr 1279 3008

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Blandteknik, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. "Riddare". Signerad. Mixed media, färgetsning/collage. Motivet: 49x64 cm

Utrop:

7.000 kr - 10.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 22:56:01)
Uppdatera
Visning

fredag 27/9, lördag 28/9, söndag 29/9 och måndag 30/9

Auktionen
avslutas:

måndag 30 september kl 18:34:34

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Klassiska
  • 30 sep

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander