KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12354638

nr 1235 4638

Olle Idewall

(f. 1928), Sverige

Blandteknik, 2 st, Olle Idewall (f. 1928), Sverige. Kvinnor, signerad. 23x14,29x11

Nils Olof - Olle - Idewall, svensk målare och keramiker född på Gotland 1928.

Utrop:

100 kr - 600 kr

måndag 18 februari 2019
kl 20:02:08

Olle Idewall

Läs mer om Olle Idewall