KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13491440

nr 1349 1440

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad, kvinna i stol, 58x40 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 september 2020
kl 18:33:57

23/9 19:25:02 1      Vinnande bud