KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13491575

nr 1349 1575

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad, komposition, oramat löst blad, bladets mått: 44x30 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 28 september 2020
kl 20:53:35

25/9 23:18:38 1      200 kr
28/9 08:48:09 2      Vinnande bud