KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13095290

nr 1309 5290

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -93, Kor, bladets mått: 28x20 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 februari 2020
kl 19:21:44

19/2 20:36:05 1      Vinnande bud

ABC-flickor (Lisa Larson)