KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13491293

nr 1349 1293

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, hustak, -80, bladets mått: 17x40 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 28 september 2020
kl 20:01:39